Ing. Michala Mlčochová, DiS.

Ing. Michala Mlčochová, DiS.

asistentka kanceláře

Jihomoravský kraj

Volat

Ačkoliv jsem momentálně na rodičovské dovolené, stále zůstávám aktivní součástí našeho týmu v části back office. Mé cesty kreativity a zájmu o bydlení začaly již během studií designu a bydlení na vysoké škole. Postupem času jsem se rozvíjela jako grafik, kreslíř a kreativec, který si libuje ve vymýšlení nových nápadů. Sběr mých zkušeností sahal od konstruktéra přes obchodníka až po PR specialistu.

Když jsem potkala Filipa Mlčocha, brzy jsme si uvědomili, jak skvěle spolu dokážeme spolupracovat a posouvat svou výkonost v realitních projektech. Když přišla nabídka spolupráce, nebylo co váhat!

Práce v realitách mi umožnila skloubit mou kreativitu s praktickým uplatněním znalostí z interiérů ze studií, realizovat se v oblasti PR a využít znalosti z obchodu - což mi dalo velmi pestrou práci. Moje práce po boku manžela je skvělou kombinací profesního a osobního života, díky čemuž se práce stala mou zábavou a celoživotní vášní. Je pro mě ctí být součástí společnosti Reality Mlčoch v síti Justo, která je plná profesionálů a odborníků. Mé srdce v realitách bije pro zlepšení povědomí o této službě a posouvání kvality naší práce kupředu.


MLČOCH reality, partner Justo