Ing. Michala Mlčochová, DiS.

Ing. Michala Mlčochová, DiS.

asistentka kanceláře

Jihomoravský kraj

Volat

Právní informace

Provozovatelem a vlastníkem těcho webových stránek (dále jen „Stránky“) je Ing. Michala Mlčochová, DiS..

Ing. Michala Mlčochová, DiS. vykonává realitní zprostředkování ve smyslu zákona č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování (dále jen „ZRZ“) v rozsahu služeb uvedených na těchto Stránkách pouze jako zmocněný zástupce Mlčoch Reality s.r.o., která je členem sítě realitních kanceláří JUSTO, samostatně podnikající pod označením MLČOCH reality, partner Justo (dále jen „MLČOCH reality, partner Justo“), a to ve smyslu ustanovení § 7 odst. 5 ZRZ.

Realitní kancelář MLČOCH reality, partner Justo je součástí sítě realitních kanceláří JUSTO a je nezávisle provozována Mlčoch Reality s.r.o..

Správcem osobních údajů je MLČOCH reality, partner Justo.

Ing. Michala Mlčochová, DiS. je proto ve vztahu k vašim osobním údajům pouze zpracovatelem a z toho důvodů veškeré údaje směřují do e-mailových schránek na doméně @justo.cz.

Společnost JUSTO Česká republika s.r.o., se sídlem: Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10 – Vršovice, IČ: 04419995, DIČ: CZ04419995, Datová schránka: 2739bvp, zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 247188 (dále jen „Společnost JUSTO“), je dalším Zpracovatelem vašich údajů.

Ing. Michala Mlčochová, DiS. informuje spotřebitele, že smlouvy, které budou uzavírány v rámci poskytování realitních služeb výše uvedených, budou uzavírány mezi MLČOCH reality, partner Justo a spotřebitelem. Ing. Michala Mlčochová, DiS. ve smlouvách bude mít roli zmocněného zástupce MLČOCH reality, partner Justo.

Umožňujeme příjem anonymních oznámení dle zákona č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů a zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, a to všem osobám prostřednictvím aplikace Nenech to být.